منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
اخبار وزارت دارایی
اطلاعیه ها
امضای صفحه
اوقات شرعي
بازديدها
پیوندها
جستجو
زمان ديجيتال سرور
گزارش تصویری
لینک های فوتر
منو اصلی - ردیف 1
منو اصلی - ردیف 2
منو دسترسی سریع
منو زبان
نام زیرپورتال
نظر سنجی
نقشه استان
ورود

1398/6/31 يكشنبه

یزد در بخش اقتصاد و سرمایه گذاری در کشور برتر شد

اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در ارزیابی های عملکرد برنامه عملیاتی وزارت اقتصاد در سه ماهه سال 98 در بخش اقتصادی و سرمایه گذاری برتر شناخته شد و مقام نخست را در کشور کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، این ارزیابی ها بر اساس تهیه و تدوین گزارش اقتصادی سالیانه، تحلیلی اقتصادی، پیش جلسات و نیز اظهار نظرهای کارشناسی منجر به تصمیم سازی در سطح استان، تهیه آمارهای اقتصادی ماهانه، فصلی و سالانه و اقدامات مرتبط با توسعه اقتصاد منطقه ای بوده است.

به گفته معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، تلاش برای اجرای سیاست های اقتصادی دولت و وزارت اقتصاد یکی از اولویت های این اداره کل است.

محمد دهقان منشادی افزود: طی سالهای گذشته برای بهبود وضعیت اقتصادی و سرمایه گذاری اقدامات خوبی انجام شده است و استان یزد در بسیاری از شاخص های اقتصادی، مالی و سرمایه گذاری توانسته است رتبه های برتر را در سطح کشور کسب کند.

وی اظهار امیدواری کرد: بتوانیم با همراهی و همدلی میان متولیان امور اقتصادی، یزد را در جایگاه شایسته خود قرار دهیم.

اجرای برنامه های عملیاتی در بخش های مختلف نظارت مالی، اقتصادی و سرمایه گذاری از جمله سیاست های وزارت امور اقتصادی و دارایی در سالجاری است و چندی قبل به استان ابلاغ شده است.

اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در سال 97 نیز در حوزه اقتصادی و سرمایه گذاری در کشور برتر و مقام اول را کسب کرد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ