منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
اخبار وزارت دارایی
اطلاعیه ها
امضای صفحه
اوقات شرعي
بازديدها
پیوندها
جستجو
زمان ديجيتال سرور
گزارش تصویری
لینک های فوتر
منو اصلی - ردیف 1
منو اصلی - ردیف 2
منو دسترسی سریع
منو زبان
نام زیرپورتال
نظر سنجی
نقشه استان
ورود

1398/6/31 يكشنبه

مدیر کل اقتصاد و دارایی یزد:

هفته دفاع مقدس یادآور ایثار و جانفشانی شهدا و ایثارگران است

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: هفته دفاع مقدس یادآور ایثار و جانفشانی شهدا و ایثارگران و مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر استکبار جهانی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی یزد " علی نمازی " با گرامی داشت هفته دفاع مقدس، حماسه آفرینی های رزمندگان اسلام در این دوران را یادآور شد و افزود: عزت و سربلندی ایران اسلامی در جهان،  مدیون خون پاک شهدا و دوران پرافتخار هشت سال دفاع مقدس است.

وی اظهار داشت: رزمندگان جانبركف اسلام در هشت سال دفاع مقدس با تکیه بر قدرت ایمان بر دشمن تا دندان مسلح پیروز شدند و ایثار و جانفشانی شهدا و حماسه آفرینی های رزمندگان در این دوران موجب شكست دشمن گردید.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد بر پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی، امام راحل و شهدا تاکید کرد و اظهار داشت: باید یاد و خاطره شهدا همواره در فكر و ذهن ملت ما زنده بماند .

وی هفته دفاع مقدس را فرصت مناسبی برای تبیین اهداف و دستاورد های دفاع مقدس و آشنا كردن نسل جوان با آن ایام دانست و گفت: دوران هشت سال دفاع مقدس، یادآور جانفشانی و ایستادگی ملت و رزمندگان دلاور در مقابل دشمن بعثی و حامیان او می باشد.

وی بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شرایط کنونی تاکید کرد و گفت: در دوران حساس کنونی، ترویج فرهنگ دفاع مقدس و تقویت روحیه ایثار و جهاد باعث پیروزی و موفقیت در عرصه‌های گوناگون می‌شود.

.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ